Home INFO Србите згрозени од однесувањето на Здравко Чолиќ

Србите згрозени од однесувањето на Здравко Чолиќ

реклама:G Natural

а Српскиот народ, но и луѓето во регионот се во жалост поради двата невидени масакри во кои загинаа 17 млади луѓе. Поради оваа трагедија, српската естрада ги откажа настапите ширум светот.

Сите, освен Здравко Чолиќ кој одлучил да го одржи својот концерт во клуб во Осло и покрај настаните кои го потресоа Балканот.

Имено пејачот настапил во полн клуб во Осло, а по оваа информација наиде на остри критики и осуда ос српскиот народ.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------