Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive СТАРЛЕТАТА СО ПЛАН ЗА ЛЕСНИ ПАРИ: Откако Станија ги навлече фановите на...

СТАРЛЕТАТА СО ПЛАН ЗА ЛЕСНИ ПАРИ: Откако Станија ги навлече фановите на нејзините голи фотки сега ќе им ги наплаќа

реклама:G Natural

Откако ги напушти реалните шоу емисии Станија дојде на идеа како да стигне до „лесна“ пара.

Откако старлетата ги навлече своите фанови на голите фотки на својот Инстаграм профил сега во договор со сајт за возрасни таа ќе ги наплатува.

Па од сега доколку сакате да ја видите Станија гола ќе морате да платите 50 долари.

Колку профит ќе и донесе оваа нова работа останува да видиме што ќе кажат фановите т.е колку ќе лизнат од нивните картички.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------