Home INFO Стил на денот: Лејди Гага ги собра сите воздишки во Лондон

Стил на денот: Лејди Гага ги собра сите воздишки во Лондон

реклама:G Natural

Во златен фустан со длабоко, црно деколте, уредно собрана коса и беспрекорна шминка, пејачката Лејди Гага доминираше со својот изглед на доделувањето на „Critics Choice Awards“ кои се одржаа во Лондон.

Гага со години наназат е препознатлива по својата ексцентричност, а нејзините модни комбинации без исклучок се коментираат долго после нивната промоција.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------