Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Стриптизета му се закани на принцот Хари дека ќе го објави гол...

Стриптизета му се закани на принцот Хари дека ќе го објави гол и пијан

реклама:G Natural

Револтирана поранешна стриптизета од книгата на принцот Хари каде што тој ја спомнува во дел од содржината се огласи во таблоидите со закани дека ќе објави експлицитни фотки од фамозната вечер.

Кери Ројал (52) која е изнервирана затоа што принцот ја спонал само неа реши да се огласи во медиумите и да му се закани на Хари со фотки кои таа ги поседува од забавата во 2012 година на која принцот е пијан и гол, па додала дека има и многу по експлицитни содржини од таа ноќ.

Доколку оваа стриптизета не ја довеат во ред можно е овие фотки да се појава на нејзиниот профил на „Онли фанс“ но за сега нема дополнителни информации дали тоа ќе се случи или едноставно ќе се „заборави“.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------