Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Својот мини одмор го одјави со мини бикини, Карлеуша повторно со секси...

Својот мини одмор го одјави со мини бикини, Карлеуша повторно со секси фотки (фото)

реклама:hotel PREMIER

Секојдневно сме сведоци на куп секси фотки од Јелена Карлеуша а посебно во летниот период имаме впечаток дека пејачката е постојано гола.

Нова серија провокативни фотки Карлеуша објави повторно вчера на својот Инстаграм профил а за фановите ја објави и својата агенда на настапи.

Таа додаде: “Толку од мојот мал одмор во Турција, од утре грмиме…”

РЕКЛАМИ: ----------------------------------------------------