Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Свршеницата на Роналдо, Георгина Родригез ја покажа елката и својот нов долен...

Свршеницата на Роналдо, Георгина Родригез ја покажа елката и својот нов долен веш (фото)

реклама:G Natural

Прекрасната сеуште вереница на Кристијано Роналдо повторно предизвика воздишки и го привлече целото внимание на јавноста со само неколку фотки.

Џорџина Родригез постојано е актуелна со објавi на нови секси фотки на својот Инстаграм профил, па како што и се очекуваше таа објави празнична фотосесија во својот дом.

Погледнете како Џорџина го украсила годинава домот, позирајки во долен веш пред новогодишната елка…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------