Home INFO Тајно влегувал во кралската палата: Овој пејач бил во врска со принцезата...

Тајно влегувал во кралската палата: Овој пејач бил во врска со принцезата Дијана

реклама:G Natural

Многу години пројдоа откако почина Дијана, најомилената принцеза на народот, а сепак деталите од нејзиниот приватен живот сеуште се во интерес на јавноста.

Познат пејач долго време имал посебен однос со сега покојната принцеза Дијана, а нејзиниот батлер открил дека ова пријателство преминало во љубовна врска.

Брајан Адамс гостувал во тв шоу на познат водител и останал затечен кога водителот го запрашал дали бил во врска со Дајана.

Водителот открил дека има информации дека Брајан тајно влегувал во кралската палата за да се види со Дајана. Овие информации ги дознал директно од батлерот на принцезата.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------