Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Тања Савиќ отворено проговори за свекрвата и малтретирањето од неа (видео)

Тања Савиќ отворено проговори за свекрвата и малтретирањето од неа (видео)

реклама:G Natural

Пејачката Тања Савиќ и натаму поминува низ тежок период во својот живот откако нејзиниот сопруг и ги зема децата и замина за Австралија.

Тања со сите сили се бори да дојде до нив но безуспешно, барем додека не пресуди судот таму и не се разведе од сопругот.

Тања Савиќ неутешна: „Ми ги потроши парите и ги зема децата“

За да ја претстави сликата кон семејството на сопругот Душан и секојдневните малтретирања од нив таа постојано во медиумите открива детали за периодот додека биле заедно.

Она што Тања го сподели со своите фанови вчера беше куса исповед за лошиот однос со нејзината свекрва…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------