Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Тања Савиќ повторно се расплака во емисија, а нејзината мајка раскажа колку...

Тања Савиќ повторно се расплака во емисија, а нејзината мајка раскажа колку злоби им има нанесено зетот (видео)

реклама:G Natural

Откако пејачката Тања Савиќ гостуваше во емисијата „Ами Џи шоу“ повторно се актуелизираше темата за разводот и проблемот со старателството над децата.

Таа не успеа да ги задржи солзите и ја раскажа повторно целата ситуација со лажирањето на потписи и измами се со цел Душан нејзиниот сопруг да ги задржи во Австралија нивните деца и да не и дозволи со месеци да ги види.

Додека целиот проблем се решава на суд во медиумите се јави со своја изјава и мајката на Тања која што не бираше зборови и гонападна својот зет а раскажа и за неколку ситуации во кои го лажел семејството…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------