Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Тања Савиќ вон себе, конечно доби старателство над децата! Заврши ли агонијата...

Тања Савиќ вон себе, конечно доби старателство над децата! Заврши ли агонијата за пејачката?

14
реклама:Лето во Банско

Откако пред една година Тања Савиќ се врати во Србија започна нејзината голгота со сопругот кој не и дозволувал да ги види нивните деца.

Постојано ја лажел дека се болни и дека неможе да патуваат и цела година ниту еднаш не и дозволил да ги види по што Тања побара по судски пат од судот во Австралија каде што живееше старателство над децата.

И како што и самата пејачка им потврди на фановите на Инстаграм, конечно пресудата е во нејзина корист и старателството е нејзино.

Таа веќе заминала за Австралија по децата кои планира да ги донесе во Србија и заедно да живеат таму.

БОНУС ВИДЕО:
Мајката на Тања Савиќ очајна: „Злоба од човек и ги украде и парите и децата“

РЕКЛАМИ:Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------