Home INFO Таа знае како: Јелена Карлеуша потполно гола, со само еден детал од...

Таа знае како: Јелена Карлеуша потполно гола, со само еден детал од Канје Вест на себе (фото)

реклама:G Natural

Во јавноста се крена огромна фама откако медиумите објавија дека српската поп дива Јелена Карлеуша и мега популарниот рапер Канје Вест започнаа да се следат меѓусебно на Инстаграм.

И додека се шпекулираше дека во најава е соработка помеѓу нив, пејачката побрза ова да го потврди и со фотографија.

На Инстаграм профилот на пејачката се појави фотосесија во која таа позира сосема гола, а на нејзините нозе имаше патики со потпис на раперот, кој воедно има и своја модна линија.
Што е следно, останува да видиме!

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------