Home INFO Танга и трудничко стомаче: Во долен веш како облека, бремената Ријана...

Танга и трудничко стомаче: Во долен веш како облека, бремената Ријана се појави на моден настан (фото)

реклама:G Natural

откако објави дека е бремена, познатата пејачка не престанува гордо да го покажува трудничкото стомаче.

Овојпат отиде чекор подалеку, па на еден моден настан во Париз се појаву буквално во долен веш.

Ријана наиде на критики од јавноста, а фановите коментираа дека сосема несоодветно е да се појавува на јавни настани во долен веш како облека.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------