Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Тијана меша ајвар и ужива во друштво на татко и Вељко (видео)

Тијана меша ајвар и ужива во друштво на татко и Вељко (видео)

реклама:G Natural

Голем дел од естрадните уметници изминатите месеци беа приморани да пронајдат дополнителна работа или да ја сменат својата професија заради корона вирусот.

Но и голем дел од јавните личности можевме да ги видиме во друго издание т.е во природно издание далеку од рефлекторите и камерите.

Тијана ова есен реши да дојде на посета кај својот татко Вељко кој живее во Драчево и со негова помош да направи зимница, односно традиционален ајвар.

Дека ужива во подготовката можеа да видат и нејзините фанови на Инстаграм преку видеото кое таа го објави таму, видете и сами…

View this post on Instagram

Putin, tata i ja pravimo ajvar😂✌🏻

A post shared by Tijana Dapčević (@tijana.dapcevic) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------