Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive „Ти си мал и небитен куртон!“ Јелена Карлеуша распали по Мили (видео)

„Ти си мал и небитен куртон!“ Јелена Карлеуша распали по Мили (видео)

реклама:G Natural

Веќе е познато дека секоја емисија од „Ѕвездите на Гранд“ изобилува со пцовки и кавги меѓу членовите на жирито заради некои од различните мислења за натпреварувачите, но Јелена Карлеуша се чини малку претера во последноти издание со тоа што во афект додека се расправаше со продуцентот Александар Милич Мили го нарече: „Мал и небите куртон“.

Погледнете го делот од расправијата и пресудете кој е во право…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------