Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive ТОП 3 ИНСТА: Љубовта цвета,првите љубовни фотки на Цеца Ражнатовиќ и Богдан...

ТОП 3 ИНСТА: Љубовта цвета,првите љубовни фотки на Цеца Ражнатовиќ и Богдан (ВИДЕО)

реклама:Велигден со Стаф

Откако Цеца Ражнатовиќ ги потврди шпекулациите по снимката во емисијата „Папарацо лов“ дека е повторно вљубена таа и нејзиниот дечко Богдан постојано се во медиумите.

Во нашата видео рубрика ви ги претставуваме првите три фотографии на кои Цеца и Богдан како пар кои се појија во медиумите а по редослед од емиијата па до авантурите на нивниот заеднички зимски одмор.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------