Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Турците во шок: Со врвка бикини и атрибутите на мегдан Јелена Карлеуша...

Турците во шок: Со врвка бикини и атрибутите на мегдан Јелена Карлеуша ги распамети фановите (фото)

реклама:Велигден со Стаф

Откако ја евакуираа Јелена Карлеуша повторно започна да ги разгорува своите следбеници на Инстаграм објавувајки уште по жешки и по провокативни фотки од нејзиното летување во Бодрум.

Во нови врвка бикини со атрибутите на мегдан Јелена Карлеуша ги распамети фановите…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------