Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Уште еден нервен слом за Анџелина Џоли, Бред Пит ја однел новата...

Уште еден нервен слом за Анџелина Џоли, Бред Пит ја однел новата девојка во Франција

реклама:Велигден со Стаф

Анџелина Џоли пвторно е бесна на својот поранешен сопруг Бред Пит откако тој ја однел својата нова девојка Никол во Франција и тоа во замокот каде што тие се венчале во 2014 година на денот на нивната годишнин.

Иако на Бред не му е гајле што мисли актерката сепак Анџелина неможе да поверува и да се помири со тоа па не го криеше незадоволстврото во медиумите, па реши повторно да предизвика драма во борбата со старателството над децата.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------