Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Уште малку и ќе експлодира, Дара Бубамара со стегнат градник повторно провоцира...

Уште малку и ќе експлодира, Дара Бубамара со стегнат градник повторно провоцира (фото)

реклама:G Natural

Фолк пејачката Дара Бубамара повторно успешно се наметнува низ медиумите со провокативни фотки кои ги објавува на својот Инстаграм.

Пејачката пред извесно време раскина со момчето кое е дваесетина години помало од неа па сега повтрно е актуелна со своите атрибути и огромни силикони.

Воздишките и вниманието овој пат Бубамара го задржа со следниве фотки…

View this post on Instagram

A post shared by Dara Bubamara (@darabubamara_official) on

View this post on Instagram

🌝

A post shared by Dara Bubamara (@darabubamara_official) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------