Home INFO Успеала да ослабне дури 70 килограми! Ова е новата девојка на Дарко...

Успеала да ослабне дури 70 килограми! Ова е новата девојка на Дарко Лазиќ (видео)

реклама:G Natural

Контроверзниот фолкер Дарко Лазиќ има нова девојка, објавија српските медиуми.

Станува збор за младата инфлуенсерка Милица Ѓукановиќ, која наводно Дарко ја запознал во Шабац.

Милица пред неколку месеци стана актуелна во медиумите кога излезе со својата приказна за слабеењето.

Таа во еден момент од животот имала 136 килограми, а за само девет месеци успеала да ја врати старата тежина и да ослабне неверојатни 70 килограми.

Ниту Милица, ниту пак Дарко досега не ги потврдиле ниту демантирале гласините за нивната врска.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------