Home INFO Вака изгледаше Јелена Карлеуша кога немаше естетски корекции и филтри на телефоните

Вака изгледаше Јелена Карлеуша кога немаше естетски корекции и филтри на телефоните

реклама:G Natural

Јелена Карлеуша отсегогаш важела за жена која со својот изглед привлекува внимание во јавноста.

Но дали се сеќавате како изгледаше пејачката пред 22 години, пред да ги направи естетските корекции и во време кога не постоеја филтри за разубавување ниту паметни телефони?

Кога ќе ја погледнете нејзина фотографија каде имала само 21 година, се гледа дека сега Карлеуша изгледа сосема поинаку.

Но, доколку внимателно се разгледа фотографијата, нејзините корекции и не се многу екстремни, како што е тоа случај со многу дами од естрадата во регионот.

Јелена Карлеуша во ниту еден наврат не ги потврдила ниту пак негирала естетските корекции.

Како и да е, таа денес иако е дупло постара од времето кога е направена фотографијата, изгледа беспрекорно.

И кога на нејзиното лице и тело ќе се додаде и совршениот стајлинг, повеќе од сигурно е дека ќе пројде долго време додека некој ја надмине во изгледот.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------