Home INFO Ви се верува ли? Силвестер Сталоне, сопругата ја замени со куче!

Ви се верува ли? Силвестер Сталоне, сопругата ја замени со куче!

реклама:G Natural

Американските медуми објавија дека 25 годишниот брак на актерот Силвестер Сталоне е во криза.

Наводно, сопругата Џенифер Флавин, со која има четири ќерки, поднела барање за развод, а причината била куче!

Познатиот “Роки” сакал да купи миленик ротвајлер, но неговата сопруга категорично одбила да имаат нов член во семејството.

За време на расправијата за новото куче, на површина излегоа бројните проблеми на парот, но кучето Двајт, кое на крајот го купил Сталоне, е причина за разводот.

Порталот ТМЗ открива дека Сталоне, тетоважата со ликот на сопругата ја покри со ликот на својот нов миленик!

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------