Home INFO ВИДЕО: Тепачка во вода во Паралија: Го оставија детето само во вода...

ВИДЕО: Тепачка во вода во Паралија: Го оставија детето само во вода за да се “пресметаат” меѓусебно

реклама:Лето во Банско

На социјалните мрежи се појави видео, за кое според коментарите се вели дека е снимено во Паралија, Грција.

Нема потврдени информации, но се шпекулира дека инволвираните се Срби кои летувале во ова туристичо место.

На снимката се гледа како една од жените прво влегува во конфликт со маж, а потоа се вмешува друга жена и настанува хаос.

Покрај нив има дете во гума, на кое никој повеќе не обрнува внимание.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------