Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Видете ја реакцијата на Малума откако обожавателка го фати за меѓуножјето (видео)

Видете ја реакцијата на Малума откако обожавателка го фати за меѓуножјето (видео)

реклама:G Natural

Музичките ѕвезди постојано се мета на најразлични ситуации за време на нивните јавни појавувања или концертни настапи.

И Малума не бил поштеден од разни непријатни ситуации за време на концертите кога бил гаѓан со разни предмети и разни блиски средби, но по концертот минатиот викенд кога гостувал во Австралија се случила ситуација која сигурно ќе ја памети.

Имено една негова обожавателка за време на неговото појавување меѓу фановите се проби низ толпата и го фати пејачот за меѓуножјето.

Иако сите очекуваа груба реакција сепак пејачот за чудо беше прибран и прокоментира дека не е во ред тоа да го прави, иако откако видеото стана вирално неговите фанови бараат од него да ја тужи.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------