Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Вики Миљковиќ ја чепна Карлеуша: Неможам да разберам што пее во новите...

Вики Миљковиќ ја чепна Карлеуша: Неможам да разберам што пее во новите песни!

реклама:G Natural

Ривалките уште од времето на „Ѕвездите на гранд“ Вики Миљковиќ и Јелена Карлеуша продолжуваат да си префрлаат но овој пат преку новинарските екипи.

Имено во неодамнешната изјава на Вики за време на снимањето на новата сезона од музичкото шоу каде што таа продолжува како жири, запрашана дали ги чула новите песни на нејзината колешка Јелена таа рекла:
– Да, слушнав, живеам таму во близина. Ги слушнав песните, не можев баш да разберам што и како, но да, ги слушнав, секако. Јас живеам таму, сите што живеат таму слушнале – изјави пејачката.

Дали можете да замислите каков контра одговор же добие по ова? Сигурно ќе биде за брзо.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------