Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Вистински хит: Фризурата на Џенифер Лопез ги фасцинираше жените (фото)

Вистински хит: Фризурата на Џенифер Лопез ги фасцинираше жените (фото)

реклама:Велигден со Стаф

Познатата пејачка и актерка Џенифер Лопез, блесна на насловната страница на магазинот „Rolling Stone“.
Нејзиниот беспрекорен изглед ги фасцинираше фановите ширум светот, а фризурата на Лопез стана вистински хит кај жените.

Во интервју за гореспоменатиот магазин, Лопез открива за својот трнлив пат до успехот.
Таа потекнува од сиромашно семејство од Бронкс а открива дека првиот работен ангажман и бил како хигиеничарка во салон за убавина, каде за секоја добро завршена работа добивала по 10 долари.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------