Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Во агонија и со седативи раперот Раста очаен за својата ќерка

Во агонија и со седативи раперот Раста очаен за својата ќерка

реклама:G Natural

Раперот Стефан Ѓуриќ Раста е во многу лоша психичка состојба велат извори блиски до него.

Тој од октомври е во притвор заради поседување марихуана и од тогаш деновите ги поминува во затвор одбивајки да одговори од каде му е марихуаната, со што му се зканува и казна затвор ако на судењето биде прогласен за виновен.

Инаку раперот постојано бил на седативи а одбивал и да јаде па ослабел десет килограми.

-„Најмногу му недостасува ќеркичката и во страв е наредниот месец повторно да не го пуштат да се брани од слобода“-вели изворот за медиумите.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------