Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Во бикини со пеперутки Јелена Розга ги зашемети фановите (фото)

Во бикини со пеперутки Јелена Розга ги зашемети фановите (фото)

реклама:G Natural

Како и нејзината колешка Северина, хрватската секси пејачка Јелена Розга не ги остави рамнодушни своите фанови па реши да им приреди супер секси изненадување.

Таа на своите социјални профили објави црно бела фотографија направена на плажа во бикини со пеперутки на која напиша: „Нирвана“.

Изненадувањето беше успешно па за кратко време пејачката собра над 16 000 лајкови и куп коментари.

View this post on Instagram

Nirvana 🤍

A post shared by Jelena Rozga (@rozgajelenaofficial) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------