Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Во креација од старлета Јелена Карлеуша повторно ги извади облините на мегдан...

Во креација од старлета Јелена Карлеуша повторно ги извади облините на мегдан (фото)

реклама:Велигден со Стаф

Јелена Карлеуша повторно продолжува да биде контраверзна и секси а со тоа да го привлекува вниманието врз себе.

Овој пат пејачката на својот Инстаграм профил објави фотки од секси портокалов фустан отворен од сите страни со кои повторно ги запали социјалните мрежи.

Она што го привлече цело внимание е ова парче облека кое е креација на старлетата и инстаграм ѕвездата Деми Роуз а во он-лајн продажба чини 20 евра.

На постот Карлеуша додаде:
„Сите жени се убави без разлика на бројот на фустан кој го носат“.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------