Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Во припиен сребрен фустан, без гаќи и со маска, Јелена Карлеуша пука...

Во припиен сребрен фустан, без гаќи и со маска, Јелена Карлеуша пука од сексапил (видео+фото)

19
реклама:Лето во Банско

Од Јелена Карлеуша веќе навикнавме да очекуваме најразлични секси изненадувања, барем што се однесува до гардеробата и стајлингот.

И со новата комбинација со која се појави на снимање на шоуто „Ѕвездите на Гранд“ успеа да го привлече вниманието врз себе позирајки на фотографите од медиумите.

Облечена во секси сребрен фустан кој повеќе открива отколку што покрива, без гаќи и со маска на лицето повторно предизвика воздишки кај фановите…

РЕКЛАМИ:Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------