Home ШОУ БИЗз Трач Возбудена обожавателка му ги покажа градите на Бекам (фото)

Возбудена обожавателка му ги покажа градите на Бекам (фото)

реклама:G Natural

Дејвид Бекам овие денови со семејството ужива на црногорското приморје, а пред неколку дена додека престојуваше во Мајами имал мал „инцидент“.

Имено, една полудена обожавателка, штом го видела автомобилот на светски познатиот фудбалер, го отворила прозорецот и ја кренала маичката.

Во колоната автомобили на Бекам му ги покажала своите гради, додека фудбалерот остана во потполн шок.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------