Home ШОУ БИЗз Трач Возбудена обожавателка му ги покажа градите на Бекам (фото)

Возбудена обожавателка му ги покажа градите на Бекам (фото)

SHARE

Дејвид Бекам овие денови со семејството ужива на црногорското приморје, а пред неколку дена додека престојуваше во Мајами имал мал „инцидент“.

Имено, една полудена обожавателка, штом го видела автомобилот на светски познатиот фудбалер, го отворила прозорецот и ја кренала маичката.

Во колоната автомобили на Бекам му ги покажала своите гради, додека фудбалерот остана во потполн шок.

РЕКЛАМИ: ---