Home ШОУ БИЗз Балкан Со невиден стајлинг Брена ја полуде публиката во Бања Лука (фото)

Со невиден стајлинг Брена ја полуде публиката во Бања Лука (фото)

реклама:Велигден со Стаф

Популарната пејачка Лепа Брена, настапи во Бањалука каде на фановите им приреди невиден спектакл. Облечена во комбинизон со сјајни детали, ја покажа завидната фигура и ги доби симпатиите од публиката.

Уште еден интересен детал целосно воодушеви, а тоа се малечки и нежни пердуви кои весело го следеа секое нејзино движење. Таа со насмевка ги нижеше хитовите, додека публиката пееше со неа на глас.

Презадоволните фанови кои меѓу другото порачаа дека задоволни сi одат дома и дека им се допаднал нејзиниот стајлинг.

Vikend Fest????????Banja Luka????????????

A post shared by Lepa Brena (@lepabrenaa) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------