Home INFO За два дена се омажи за две недели се разведе, нашата мисица...

За два дена се омажи за две недели се разведе, нашата мисица Емилија Розман рекордерка во најкраток брак

реклама:Лето во Банско

Манекенкта Емилија Розман никако не престанува да ја шокира јавноста со своите љубовни постапки, па откако по 48 часа од запознавање се омажаи со своето момче Стефан Ангелкоски, после само неколку недели се разведе.

По 48 часа врска, кажа ДА! Нашата мисица Емилија Розман ќе се мажи

Сеуште не се познати деталите зошто невестата се предомислила или пак тоа го направил младоженецот но она што е извесно дека заврши уште една љубовна врска за манекенката.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------