Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Заведи го и снимај го Новак Ѓоковиќ за 60 000 евра! Манекенка...

Заведи го и снимај го Новак Ѓоковиќ за 60 000 евра! Манекенка проговори за оваа непристојан понуда

реклама:G Natural

Светските медиуми наголемо пишуваат за срамната местенка која непознати луѓе од Англија неодамна сакале да му ја направат на тенисерот Новакк Ѓоковиќ и обидот за да му го расипат угледот.

Познатата српска манекенка Наталија Шчекиќ неодамна открила дека и биле понудени 60 000 евра и патување од соништата доколку го заведе Новак.

„Ме повика човек од Белград кој ми се претстави како менаџер.Кога закажавме состанок мислев дека ме бара за озбилна работа.
Кога започна разговорот и ми го кажа планот неможев да престанам да се смеам.
Тој од мене бараше за сума од 60 000 евра да го заведам Новак и неверството да го снимам за да му го уништат угледот и бракот.
Веднаш ја одбив понудата и решив јавно да проговорам за ова, за да го предупредам Новак и да дознае јавноста какви се замки се готват“ – изјавила Наталија за медиумите.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------