Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Зелени бикини и поздрав од јахта, Цеца Ражнатовиќ ги шашардиса фановите (видео)

Зелени бикини и поздрав од јахта, Цеца Ражнатовиќ ги шашардиса фановите (видео)

реклама:G Natural

Утринава пишувавме дека Цеца Ражнатовиќ е на одмор и заслужено ужива во Кипар.

Бидејки летото имаше корона, Цеца реши сега да одмара и да ги покаже своите атрибути на плажа (видео)

Но никој не остана рамнодушен на нејзиното видео на социјалните мрежи и нејзиното тело во секси зелени бикини.

Кога Цеца ужива тоа изгледа вака:

 

View this post on Instagram

 

😊😍 . . . #cecaraznatovic #ceca

A post shared by @ ceca_fanpage on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------