Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Жешка и разиграна Теодора Џехверовиќ ги полуе фановите на Инста (видео)

Жешка и разиграна Теодора Џехверовиќ ги полуе фановите на Инста (видео)

реклама:G Natural

Популарната пејачка Теодора Џехверовиќги ги раздрма сите следбеници откако објави видео каде што танцува и ги тресе колковите.

Никој не издржа а да не ја прокоментира талентираната разиграна пејачка кој секој ден се повеќе ги изненадува големиот број фанови.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------