Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Жешки и секси Џенифер Лопез и Малума ги збеснаа фановите со два...

Жешки и секси Џенифер Лопез и Малума ги збеснаа фановите со два нови хита (видео)

реклама:Велигден со Стаф

Со два нови латино хитови и со поддршка од Малума, светската ѕвезда Џенифер Лопез се врати во вистинско светло на музичката сцена.

На официјалниот Јутјуб канал пред неколку часа фановите на Џеј Ло и Малума можат да уживаат во одличната приказна и хитови на пејачите разделена во два засебни спота за двете нови песни.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------