Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Зошто Лепа Брена ја продава вилата и планира да се сели?!

Зошто Лепа Брена ја продава вилата и планира да се сели?!

реклама:G Natural

Лепа Брена и Боба се решени наскоро да ја продадат својата луксузна вила на Бежаниска коса во Белград каде што живеат долги години.

Иако вилата за нив има големо значење и во неа имало многу спомени од нивниот живот сепак Брена и Боба се решени да ја заменат со некоја помала.

Како што велат извори за српските медиуми Брена иако имала многу убави спомени во таа вила сепак тука е и лошиот спомен од киднапирањето на синот Стефан, но главната причина била што во таа огромна вила ќе требало да живеат само таа и Боба со оглед на тоа дека децата им размислуваат за самостоен живот.

Кој ќе плати 2 милиони евра колку што во една прилика изјавила Брена дека вреди вилата за да стане нов сопственик чекаат сите…

View this post on Instagram

Sretan rodjendan🎈💝🎊🎉

A post shared by Lepa Brena (@lepabrenaa) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------