Тагови Постови тагирани со "став"

Таг: став

Од минатата година Макфест доби едно поинакво руво од она што го паметиме за изминатите 28 години. Но, ајде ќе речеме дека новитетите и измените...

Сексуалната привлечност и способностa да ја задоволите во кревет се можеби и најневажните нешта за една жена да се вљуби. Еве на што тие едноставно...

Вчера во Универзалната сала, по 18 пат се одржа манифестацијата „Златна Бубамара на популарноста“ на која се доделија награди за најпопуларните музичари, уметници и...

Веста за бременоста на Николија Јовановиќ е главна естрадна тема во Србија во последните денови. Младата пејачка, после неколку дена тишина и една фотографија на...

Секоја деценија во изминатите сто години имаше свои трендови, а разликата е очигледна не само во шминката и фризурата, туку и во однесувањето. Додека на...

Холивудскиот актер Алек Болдвин пред половина година изрази негативен став кон ЛГБТ популацијата, а сега неговата 18-годишна ќерка Ајрланд јавно парадира со својата нова...

Телевизиските дебати пред камери скоро секогаш се жестоки, но ретко прераснуваат во нешто посериозно, освен кога се во прашање овие двајца новинари. Уште на почетокот...

Во „X-Factor Adria“ нова кавга кај жирито. Страстите никако да се смират. Во следната епизода која е на програмата во вторник, дојде до кавга меѓу...

Прекрасната Бар Рафаели на својот Твитер објави фотографија со која ги изненади и шокираше фановите. Моделот во палто и кратки пантолончиња позира како мочка и...