Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Јордан Мијалков со свадба зад затворени врати, Цеца специјална гостинка

Јордан Мијалков со свадба зад затворени врати, Цеца специјална гостинка

реклама:Лето во Банско

Откако поред некој ден постариот син на Сашо и Сандра Мијалкови се венчаше со својата избраничка во Јован Бигорски, вчера во познат хотел ја направија нивната свадбена веселба за своите гости.

Иако во тајност се чуваат сите детали сепак она што се знае дека специјална гостинка била Цеца Ражнатовиќ која ја испејала „Македонски девојче“ а своите хитови ги пеела и Милица Павловиќ. Меѓу музичките гостин бил и рускиот рапер Тимати кој на неговиот канал на Јутјуб има над дваесет милиони следбеници.

Нетреба да се прашуваме дали било весело туку дали ќе има нешто на социјалните мрежи од оваа свадба? Веројатно деновиве кои што се пред нас ќе се појави нешто.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------