Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Џенифер Лопез ќе збесне, папараците и го открија целиот целулит (фото)

Џенифер Лопез ќе збесне, папараците и го открија целиот целулит (фото)

реклама:Лето во Банско

Дека и Џенифер Лопез има исти проблеми како и секоја жена покажаа фотографиите кои се појавија низ светските медиуми каде што згодната Џеј Ло сепак има поприлично целулит на нозете и задникот.

Иако постојано е во теретана и се труди да го одржува своето тело сепак очигледно тешко и оди со целулитот.

Таа во моментов ужива на островите Туркс и Каикос, а папараците и овој пат откија дека пејачката не е идеална како што можеме да видиме.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------