Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Џенифер Лопез и Бен Афлек решија овој Валентајн да направат нешто што...

Џенифер Лопез и Бен Афлек решија овој Валентајн да направат нешто што ќе ги спојува засекогаш (фото)

реклама:G Natural

Отакако се венчаа минатата година холивудската двојка Џенифер Лопез и Бен Афлек за празникот на вљубените решија заедно да направат исти тетоважи.

„Посветеност (емотикон за бесконечност), среќен Ден на вљубените, љубов моја“ напиша 53-годишната актерка на „Инстаграм“ во вторникот и сподели неколку фотографии пред да го спомне својот претстоен албум со хаштагови: ова сме ние тогаш, ова сме ние сега, ова сум јас сега.

На првата фотографија, Џеј Ло ја покажа својата нова тетоважа со знакот на бесконечност и стреличка што минува средината.

Симболот – кој се наоѓа на нејзиниот лев граден кош – има напишано Џенифер на едниот крај и Бен на другиот крај.

Сопругот Бен истетовира две стрели кои се преклопуваат точно под пазувите со „Џ“ и „Б“ испишани меѓу стрелите.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------