Home INFO Александра Јанева има нов хит (видео)

Александра Јанева има нов хит (видео)

реклама:G Natural

Младата пејачка Александра Јанева го објави видео спотот за новиот сингл со наслов „Комета“

Текстот е Александра Јанева, а музиката, аранжманот, миксот и мастерот се на Иван Јованов.

Уживајте во видеото!

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------