Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Бремената Ријана на наслобната на „Вог“: „Не мислам да купувам облека од...

Бремената Ријана на наслобната на „Вог“: „Не мислам да купувам облека од бутици за трудници!“

реклама:Лето во Банско

Познатата пејачка Ријана не престанува да ги изненадува своите фанови ниту за време на нејзината бременост.

Откако ги шокираше со неколку смели фотографии каде што во преден план е нејзиниот стомак таа повторно на својот Инстаграм објави фотки од нејзината „бремена фото сесија“.

„Нашата лична модна „убица“ на насловната страница на ВОГ!!“, напиша Ријана на Инстаграм, објавувајки ги фотографиите од славната фотографка Ени Лејбовиц, која ја овековечи поп-ѕвездатс на страниците на Вог.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------