Home INFO Данијела Мартиновиќ конечно го покажа инспекторот со кој е во врска (фото)

Данијела Мартиновиќ конечно го покажа инспекторот со кој е во врска (фото)

реклама:Велигден со Стаф

Хрватската пејачка Данијела Мартиновиќ повторно ги полни таблоидите откако за време на нејзината промоција на новата книга „Туширање на душата“ објави фотографија со својот нов дечко криминалниот инспектор Јосип Плавиќ.

Имено по раскинувањето со Петар Грашо таа постојано беше во медиумите а истото се повтори и по откривањето на незјиниот нов дечко.

Дали е ова добар ПР или сепак случајно направи хаос со објавата на фотката неможе да претпоставиме но како и да е успеа да дигне прашина уште еднаш кон себе и нејзината нова љубов.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------