Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Фановите одбраа, ова е најжешката фотка на Анастасија Ражнатовиќ (фото)

Фановите одбраа, ова е најжешката фотка на Анастасија Ражнатовиќ (фото)

реклама:G Natural

Ќерката на Цеца постојано е активна на Инстаграм па така беше и летово каде што Анастасија Ражнатовиќ објави серија фотки од нејзините бикини изданија на најразлечни дестинации кои таа ги посетила ова лето.

Но фановите сепак одбраа една фотографија на која што Анастасија изгледа најсекси и според коментарите и лајковите може да се каже дека ова е најдобрата за летово…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------