Home ШОУ БИЗз Балкан Го извлекол дебелиот крај: Синот на Брена настрадал во тепачка

Го извлекол дебелиот крај: Синот на Брена настрадал во тепачка

реклама:G Natural

Стефан Живоиновиќ бил претепан минатиот викенд во Лесковац. Синот на Брена се обидел да раздвои две девојки во тепачка па го извлекол подебелиот крај.

Стефан настапувал во еден клуб во Лесковац, а потоа во еден момент пред локалот започнала тепачка.

– Точно е дека дојде до тепачака помеѓу некои девојки. Се обидов да ги раздвојам но и јас добив удар. Не забелажав кој ме удри, но се им простувам – изјавил Живоиновиќ.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------