Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Грда и мечки да бегаат, водителката на „Ѕвездите на Гранд“ доби негативен...

Грда и мечки да бегаат, водителката на „Ѕвездите на Гранд“ доби негативен коментар, рипна и возврати Ѓорѓе Давид

реклама:G Natural

Водителката на шоуто „Ѕвездите на Гранд“ години наназад мами воздишки од гледачите и нејзините фанови за нејзиниот изглед.

Но секогаш има такви кои за водителката ќе кажат и не така убави коментари на сметка на нејзината убавина.

Таквите ситуација се случила на една од фотографиите на Сања која ја објавила од нејзиното зимување на Копаоник каде што е без грам шминка, па еден од следбениците и напишал:

„Колку е грда без „малтер“ и мечки би побегнале од неа“, напишал тој.

На ова не останал покус еден од членовите на жирито Ѓорге Давид кој возвратил:

„Е, несреќен човек. Убава е како кукла. Но, вкусовите се различни“.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------