Home INFO И кога мислиме дека повеќе од ова не може да се разголи,...

И кога мислиме дека повеќе од ова не може да се разголи, Јелена Карлеуша покажува дека не сме во право (фото)

реклама:G Natural

Јелена Карлеуша не пропушта секојдневно да ја заскокотка јавноста со нејзините фотографии.

Летото е период кога бикините се во тренд, а кој друг може подобро од неа да престави одреден модел?

Пејачката позираше во сребрен костум за капење кој повеќе открива отколку што покрива.

На себе носеше и наочари за сонце вредни неверојатни 4 000 евра, но кој да го примети тоа кога нејзините облини беа во преден план?

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------