Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Каде отиде светот?! Инфлуенсерка не издржа операција на задникот и почина, закопот...

Каде отиде светот?! Инфлуенсерка не издржа операција на задникот и почина, закопот објавен на Јутјуб (видео)

17
реклама:Лето во Банско

Девојката која што го привлече вниманието врз себе со изглед како Ким Кардашијан, мексиканката Џозелин Кано починала по неуспешна операција за зголемување на задникот.

Инфлуенсерката ја следат повеќе од 13 милиони луѓе и на нејзините фотографии постојано се трудела да потсетува на Кардашијан, па затоа исто како и неа сакала да го зголеми задникот.

Но за време на операцијата во Бразил таа починала , пишува Дејли Мил.

Иако семејството сеуште не ја потвдиле нејзината смтр сепак на Јутјуб се појавило видео од нејзиниот погреб.

РЕКЛАМИ:Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------