Home INFO Кое момче ја насмеа Шакира по разводот со Пике? (фото)

Кое момче ја насмеа Шакира по разводот со Пике? (фото)

17
реклама:Лето во Банско

Откако пред неколку недели Шакира и Пике ставија крај на нивната 12 годишна врска заради како што пишуваа таблоидите неверството на фудбалерот.

Во меѓу време пејачката издаде нов хит и повторно се искачи на топ листите но причина за нејзината насмевка сепак беше мистериозно момче сурфер со кое ја фотографираа папараците.

Сеуште нема податоци кој е мистериозниот маж но судејќи по насмевката очигледно доволно забавен за Шакира.

РЕКЛАМИ:Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------